Аналітика

kharkiv 101На прийняття рішення було дано 10 хвилин. Так оперативно ще не доводилось визначатися з позицією. Звичайно знав про те, що готується поїздка у Харків, звичайно, пропонував свою кандидатуру для супроводу, але за планом мала їхати інша команда волонтерів. Та про «власні плани» і їх «непорушність» невипадково існує безліч фразеологізмів, тож в останній момент рука Всевишнього втрутилась у ситуацію і останній дзвінок поставив моє право вибору у досить жорсткі рамки. За кілька десятків хвилин з мінімальним набором для подорожі уже залишаю рідне місто по дорозі у протилежний кінець країни. Попереду тисячі кілометрів, багато пригод і багато роздумів.

decrntralizaciyaПитання щодо призначення старостів в Дрогобицькій ОТГ сьогодні набуло неабиякого резонансу. Отож до вашої уваги декілька розяснень стсовно призначення та діяльності новоствореного субєкта місцевого самоврядування. які були опубліковані на сайті https://decentralization.gov.ua/

star okrugyШановні мешканці Дрогобицької громади! Друзі! Сьогодні – перше засідання першої сесії новообраної ради Дрогобицької ОТГ. Після протокольних рішень, очільник ОТГ та депутати повинні негайно розпочати роботу над вирішенням нагальних питань об’єднаної громади і її мешканців. Зокрема, визначитися із форматом фактичного об’єднання та справедливого представництва у раді громади інтересів мешканців ВСІХ населених пунктів, які увійшли до ОТГ, зокрема Стебника та сіл – від великих до найменших. Адже в них проблем не менше, а часто й більше, ніж у Дрогобичі.

andruchovychСлов’янських мов існує 13, а якщо з верхньо- та нижньолужицькою (бо чому б і ні?), то навіть 15. Але уявіть собі: українська в цій чудовій п’ятнадцятці єдина, в якій кінь, кіт, віл, стіл пишуться і вимовляються з І. В усіх інших вони пишуться з О, часом із певним діакритичним знаком, і вимовляються теж переважно з О, довшим або коротшим. Чи не звідси береться деяка наша сумна самотність поміж нібито мовно споріднених народів? Чи не тому нас, буває, так зле розуміють не лише відносно далекі болгари й серби, але і значно ближчі за мовою словаки й поляки?

Фото дня

sygnaly

ukryttya5

Анонси подій

<<  <  Серпня 2022  >  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Real time web analytics, Heat map tracking

Погода