Аналітика

decrntralizaciyaПитання щодо призначення старостів в Дрогобицькій ОТГ сьогодні набуло неабиякого резонансу. Отож до вашої уваги декілька розяснень стсовно призначення та діяльності новоствореного субєкта місцевого самоврядування. які були опубліковані на сайті https://decentralization.gov.ua/

star okrugyШановні мешканці Дрогобицької громади! Друзі! Сьогодні – перше засідання першої сесії новообраної ради Дрогобицької ОТГ. Після протокольних рішень, очільник ОТГ та депутати повинні негайно розпочати роботу над вирішенням нагальних питань об’єднаної громади і її мешканців. Зокрема, визначитися із форматом фактичного об’єднання та справедливого представництва у раді громади інтересів мешканців ВСІХ населених пунктів, які увійшли до ОТГ, зокрема Стебника та сіл – від великих до найменших. Адже в них проблем не менше, а часто й більше, ніж у Дрогобичі.

andruchovychСлов’янських мов існує 13, а якщо з верхньо- та нижньолужицькою (бо чому б і ні?), то навіть 15. Але уявіть собі: українська в цій чудовій п’ятнадцятці єдина, в якій кінь, кіт, віл, стіл пишуться і вимовляються з І. В усіх інших вони пишуться з О, часом із певним діакритичним знаком, і вимовляються теж переважно з О, довшим або коротшим. Чи не звідси береться деяка наша сумна самотність поміж нібито мовно споріднених народів? Чи не тому нас, буває, так зле розуміють не лише відносно далекі болгари й серби, але і значно ближчі за мовою словаки й поляки?

Фото дня

Анонси подій

<<  <  Жовтня 2021  >  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Real time web analytics, Heat map tracking

Погода