Блог

kivanochkoПора розквіту, пора звершень будь-якого плану: задумів наукових, політичних, культурних… Задумів Божих… Ніби у далекому відрядженні. Ніби ось-ось відкриються двері…Ніби сон… І ти прокидаєшся, чуєш поруч веселий баритон і бачиш ніжний погляд, спрямований на Тебе з великою любов’ю…

Згадаймо, яким патріотом був Костянтин ІВАНОЧКО. А про це він сам, зрештою, написав в одній із газет…

«Для нас він ― не пам’ятник із постамента, а жива людина». Так франкознавці Наталія та Богдан Тихолози говорять про Івана Франка, якого ми всі звикли називати Вічним Революціонером, українським Каменярем і генієм. Однак для подружжя поет ― не просто предмет наукових студій, а, як вони самі жартують, ― майже рідня.

telekomovirusНе люблю писати про те, на що немаю впливу. І от сидиш собі на забівській горі і виєш на повний місяць, котрий іноді нагадує ту «Київську зорю» від якої головні болі.

vybory22 листопада - за кого і куди?
На сучасному етапі розвитку суб’єкта «Стебник» відчуваю себе літератором-фантастом. Назвати містом Стебник в сучасних реаліях якось не повертається язик, та все ж оце об’єднання будинків людей і думок ще не один рік буде називатися Стебником. Переглядаючи вчора один з наукових каналів довідався про цікаві тези та етапи розвитку наукових винаходів: спочатку усе перебуває у «сфері фантастики» далі та чи інша концепція стає «ймовірною», наступний етап – «можливою», ще далі - стає «очевидною».
В історії Стебника останніх кілька років подарували просто феноменальне вікно можливостей щоб від фантастики перейти усі чотири етами до очевидності. Але цього нажаль не сталося і ми знову відкотилися до етапу «наукової фантастики». Отож найтрагічніше в історії спостерігати деволюцію коли у стремлінні розвитку хтось умудряється деградувати. Але так сталося.

Фото дня

Анонси подій

<<  <  Жовтня 2021  >  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Real time web analytics, Heat map tracking

Погода