MariaОстанні дні першого червневого тижня для третьокласників були особливими в багатьох містах. Вони вперше приступали до Таїнств Сповіді та Причастя. По-різному, зі страхом, боязко реагували причасники на події, що відбувалися навколо них. До цієї події діток готували цілий рік. Той день став початком мирної та радісної подорожі, перепусткою в особливий світ життя з Богом. Уже від нині вони мають повне право часто приступати до сповіді, свідомо класифікувати усі свої гріхи, а потім під час сповіді каятися за них і просити прощення у Господа і знову приймати з відкритим серцем Хліб та Кров, бо тільки після цієї Таїни очищуємо свою душу.

          Перше причастя – це також привід об’єднати родину. Сьогодні усі близькі родичі відклали свої справи, аби розділити з дітьми цю Велику радість. Нехай Господь наділяє Вас та Вашу родину міцним здоров’ям та любов’ю. Бажаємо впродовж життя пронести у своєму серці Господню Любов та Ласку!

Дитино, серцем відчувай

навколо себе Боже чудо,

Під захистом Його зростай,

А він тобі хай Батьком буде! 

У кінці літургії в церків Пресвятого Миколая о. Михайло подякував усім батькам, хресним батькам, бабусям, дідусям та іншим родичам за те, що привели на святу літургію тих, хто хоче мати в своєму серці Бога:

otec

«Бог подарував Вам цих прекрасних діточок, а Ви, впродовж їх такого ще короткого життя опікувалися ними, плекали їх характер, зміцнювали дух, дали їм те, що могли дати, і подарували їм найбільше – це віру в Бога. І сьогоднішня присутність в цьому храмі яскраво це засвідчує. Дорогі батьки, саме через тих діток сьогодні Ви прийшли до храму. Тепер бажаю, аби Ваш спільний прихід повторювався періодично. Аби Ви сім'єю прибігали до Господа Бога на шонедільні літургії. Сьогодні – цілий храм запрошених гостей. Тоді коли в неділю не раз на трьох службах немає стільки людей. Господь би дуже радів, якщо б кожної неділі приходило б стільки людей на служби божі. Нехай Господь дарує велику віру усім присутнім і бажання бути присутніми на святих літургіях. Діти дивляться на своїх батьків та старших родичів і те саме повторюють у своєму житті. Тому старайтеся бути добрим прикладом для них, бути тим поводирем у їхньому житті. Час діалогу священника та дитини є дуже обмежений. Час підготовки до Першого причастя – це останній рік. Однак ті зернини, засіяні отцями та катехитами, можуть щедро прорости, якщо батьки будуть дбати за свої чада, показуючи власний християнський приклад. Нехай ця радість сьогоднішнього дня буде радістю подальшого Вашого життя. Щоб бажання пізнавати Бога продовжувалося і надалі. Хай Бог Вам дарує здоров’я, сили, наснаги, терпіння та любові».

Отець Михайло побажав, щоб оця урочистість, трепетність та піднесеність і надалі супроводжувалася під час подальших причасть. Отець висловив слова подяки катехиту Ларисі Григорівні.

Батьки також висловили подячні слова о. Михайлу та катехитці п. Ларисі за дуже важливу місію в житті їх дітей.

Ми дякуємо за запрошення на Перше Причастя родині Свірж. Зичимо Марічці завжди бути попереду і з Богом у серці.

rodzina

Ганна Іваночко

Фото: Ярослав Баран

Фото дня

Анонси подій

<<  <  Липня 2021  >  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Real time web analytics, Heat map tracking

Погода