uczesnicy29.09.2021 р. відбулося засідання загальних зборів Осередку Народного Руху в Стебнику. На зібрання завітали на запрошення голови осередку староста міста Стебника, сіл Болехівців та Нового Села Тарас Городиський, директор Стебницького Народного дому Іван Куць, колишній голова осередку Василь Пецюх, колишній керівник Комунального підприємства Трускавецьтепло Трускавецької міської ради Руслан Крамар, колишня директорка школи № 11 імені Тарас Зозулі Зеновія Левицька.

starosta

Голова зборів Іваночко Ганна Остапівна, оголосивши всім порядок денний, зачитала відповідь на свій запит на розподіл бюджету по Стебнику за перший квартал 2021 р. Відповідь (від 25 травня 2021 р.), підписана міським головою Тарасом Кучмою, що три місяці була в депутатській кімнаті, таки знайшла свого адресата:

«До бюджету Дрогобицької міської територіальної громади за І-ий квартал 2021 р. надійшло податків та зборів в сумі 111 345,2 тис. грн, в т. ч.: до загального фонду 103 767, 7 тис., спеціального фонду 7 577,5 тис. грн.

У зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів, усі податки та збори сплачують на рахунки бюджету Дрогобицької міської територіальної громади. Розчеплень по територіях з відповідним документом, які ввійшли до Дрогобицької МТГ, казначейством не здійснюється. Усі доходи та видатки бюджету Дрогобицької територіальної громади затверджено відповідно до класифікації кодів, затверджених наказом міністерства фінансів України. Кодифікація по територіях, які ввійшли до складу Дрогобицької МТГ відсутня в зв’язку з тим, що вони не являються органом місцевого самоврядування.

Тому надати інформацію щодо надходжень податків та зборів від громади м. Стебника за І-ий квартал 2021 р. та коштів, які будуть виділені на громаду м. Стебника, на жаль, немає можливості».

odpowiedż

Гостем зібрання був також колишній керівник Комунального підприємства Трускавецьтепло Трускавецької міської ради, мешканець Сільця, Руслан Крамар, який запропонував стебничанам схему переходу мешканців міста з центрального опалення на автономне.

Kramar

Колишня директорка школи № 7 Анастасія Галяк принесла на зібрання осередку пам’ятний альбом з історії Стебницького Народного Руху і поділилася коментарями до окремих світлин.

album

Саме цей фактаж слугував би експонатами для майбутньої музейної кімнати НРУ.

historia

Колишня директорка гімназії № 11 імені Тараса Зозулі Зеновія Левицька поділилася досвідом створення музейних кімнат.

Zenowia

На завершення зборів Анжела Хухновська продемонструвала рухівцям виставку власноруч виготовлених ляльок, яка через тиждень експонуватиметься в Стебницькому Народному домі.

lalki

Ганна Іваночко

Фото: Олег Паращак

Фото дня

Анонси подій

<<  <  Жовтня 2021  >  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Real time web analytics, Heat map tracking

Погода