grupa18 жовтня 2021 р. на зустрічі депутатів міжфракційної групи «Стебник» в Народному домі озвучувалися питання Стратегії розвитку Дрогобицької громади, зокрема м. Стебника. Стратегію розробив інститут міста Дрогобича. Староста Тарас Городиський наголосив на тому, що прописані там цілі (розвиток освіти, спорту, туризму, медицини, інфраструктури) дуже добре вписуються в наше місто та села. За його словами: «Наша стратегія – це розвиток комфортного та безпечного міста, приїздитимуть гості, туристи, інвестори». А також уточнив, що окремі об’єкти в програмі соціально-економічного розвитку можна видозмінити до 2030 р. На його думку, фіксувати якісь об’єкти, які будуть з плинністю часу неактуальні, є абсурдно. Першочергово робитимуться ті об’єкти, на яких поступлять реальні надходження з області, з міського бюджету, від інвесторів, аукціонів тощо. Уся діяльність старости фіксується в дописах з його сторінки. Наталя Миронівна запропонувала в перспективі оновити задню частину Народного дому, яка працюватиме у напрямках: бібліотечна веранда, літній театр, мотузковий парк тощо. Усі присутні підтримали.

Про що йшлося на зустрічі, на якій були присутні староста Тарас Городиський, депутати Наталія Беднарчик, Ігор Стечкевич, Ганна Іваночко, заступник старости Степан Шулюк, помічники депутатів Іван Куць та Олег Паращак?

pomocnicy

Обговорювалися наступні питання:

- концепція площі;

- відсутність тротуарів по дорозі на Трускавець;

- відсутність розмітки та дорожніх знаків на вул. Зелена Діброва;

- ремонт дороги по вул. Мекелити;

- ремонт дороги на Болехівці;

- заборгованість гуртожитків і питання погашення заборгованості;

- проблеми гаражів;

- відсутність освітлення;

- плани на хвостосховища;

- облаштування парків;

- розробка індустріального парку біля Саліни за програмою президента;

- спалювання трави та листя;

- зрізування дерев;

- проблеми каналізацій;

- засміченість окремих мікрорайонів.

Згадали вчителя Возняка Володимира Христофоровича, який свого часу обійшов усю річкову прилеглу територію. Після того приїхала санстанція, оштрафували всіх, хто забруднював Солоницю, зрештою, почистили річку. Однак наш народ за деякий час знову все засмітив. Староста зауважив, що на сайті Міської раді висить Положення про поводження з рідкими побутовими відходами і діятимуть протокольно згідно цього положення. В коло повноважень старости входить складання протоколів на порушників. Тому він планує в найближчий час з інспектором з благоустрою та помічниками спершу обійти усю територію, попередити населення інформативно про очищення, дати час людям місяць, а потім діяти згідно законних інструкцій, тобто виписувати штрафні санкції.

Депутати від Стебника запланували робити зустрічі в Народному домі кожного місяця (перша п’ятниця, о 17.30), а за потреби – частіше.

Фото: Олег Паращак

Ганна Іваночко

Фото дня

Анонси подій

<<  <  Грудня 2021  >  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Real time web analytics, Heat map tracking

Погода