Euhenia

Відлетіла у засвіти душа Євгенії Грицик. Померла жінка на 84 році життя. Підступна хвороба не зламала духу енергії активної до останніх своїх днів стебничанки, великої патріотки свого краю.

Спогадами про неї поділилася її давня приятелька Стефанія Проців.

Євгенія Йосипівна була членкинею НРУ, працювала на різних ланках робіт. Усюди проявляла себе як гідний та добросовісний працівник. Усюди її поважали за життєрадісність та внутрішню красу. 

Певний час була на посаді Голови ОСББ. Люди згадують її як чесну, віддану своїй праці людину. Довгий час п. Євгенія на громадських засадах виконувала обов’язки голови садово-городнього кооперативу «Полонина».

Працювала також вона в Стебницькій лікарні на посаді завгоспа, де виступала в ролі культмасового робітника. Разом з лікарями неодноразово організовувала Вертепи по всіх школах та на Стебницькому калійному заводі. Брала участь також у постановках різних вистав.

Активна, енергійна, вона приймала участь у всіх міських заходах. Саме на цьому наголошував стебницький парох Володимир Лужецький, який відправляв чин похорону. Він пам’ятає ті часи, коли покійна Євгенія спільно з Богданою Мицак та Стефанією Проців були присутніми на всіх заходах, де можна було проявити свою активну громадську позицію. І саме сьогодні, на Провідну неділю, у 67-ий день війни, покійна Євгенія зібрала усіх присутніх, аби ті помолилися за її світлу душу, за душі усіх померлих своїх родичів та за душі полеглих в російсько-українській війні воїнів ЗСУ.

Прийми, Господи, душі усіх померлих в Царство Небесне.

Вічная пам'ять.

P.S. Світлина зроблена на 80-ліття п.Євгенії (жінка з трояндою)

Фото дня

sygnaly

ukryttya5

Анонси подій

<<  <  Серпня 2022  >  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Real time web analytics, Heat map tracking

Погода